Příjemné ubytování na tradičním místě

nedaleko centra města Pardubice.

  • autokemppardubice
  • autokemppardubice
  • autokemppardubice

POPIS KEMPU

POPIS VYBAVENÍ - NABÍDKA A SLUŽBY KEMPU
Autokemp Cihelna Pardubice se nachází na břehu řeky Labe nedaleko historického centra města. V jeho těsném sousedství můžete nalézt letní Koupaliště Cihelna a Lanové Centrum.

Areál nabízí pěkné prostředí, nové sociální zázemí, včetně WC a sprchy pro imobilní. Možnost ubytování ve zrekonstruovaných chatičkách, mobilhomech, místa pro stanování, prostor pro karavany a obytné automobily, výlevní místo pro karavany.

Okolí poskytuje mnoho způsobů vyžití (koupaliště, lanové centrum, vycházky k historickým památkám města). U kempu také začíná cyklostezka vedoucí na hrad Kunětická hora.

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ

STANY, KARAVANY A OBYTNÁ AUTA

Ubytování ve vlastních karavanech a obytných autech je možné na zpevněných plochách v areálu autokempu, s dostatečným počtem elektrických přípojek. K dispozici je také výlevní místo pro karavany a obytná auta, v evropském standartu. Pro stany jsou vyhrazeny travnaté plochy.

rezervovat

CHATKY

Areál nabízí ubytování ve dvou retro chatičkách. Každá chatka obsahuje dva samostatné pokoje. Na každém pokoji jsou dvě palandy = čtyři lůžka. Chatka je vybavena základním nábytkem, postelemi s ložním prádlem a venkovním posezením. V chatce je možno za poplatek přitápět el. přímotopem.

rezervovat

MOBIL HOME

V nabídce jsou 3 mobilní bungalovy SuperTitania 3 (6 +1 lůžek ) + 1 mobilhome pro imobilní (4 osoby ) a 2 mobilní bungalovy Marabela ( 5 + 1 lůžek )  Každý je vybaven vlastním WC, koupelnou, kuchyňkou (včetně spotřebičů – lednice, sporák, mikrovlná trouba a základní vybavení kuchyně ) , ložním prádlem a venkovním zahradním nábytkem.

rezervovat

 

PŘIHLÁŠENÍ ( CHECK - IN ) OD 14:00 HOD

ODHLÁŠENÍ ( CHECK - OUT ) DO 11:00 HOD